Instytut Zdrowia

Bydgoska Szkoła Medyczna

Miło nam poinformować, iż partnerem Wyższej Szkoły Gospodarki  jest Bydgoska Szkoła Medyczna prowadząca rekrutację do szkoły policealnej w zawodzenie technik masażysta.

Bydgoska Szkoła Medyczna to dawna Medyczna Szkoła CED w Bydgoszczy, która 1 lutego 2014 r. została wpisana do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Z dniem 01.01.2021 r. organem prowadzącym stały się Innowacje Społeczne Sp. z o.o. non profit. Bydgoska Szkoła Medyczna jest szkołą niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej.

Ze względu na bieżące potrzeby rynku pracy warto zainteresować się kierunkami medycznymi, takimi jak technik masażysta, czy opiekun medyczny.

Edukacja na kierunku technik masażysta (z elementami fizjoterapii) trwa 2 lata. Nauka odbywa się w trybie stacjonarnym. Otrzymanie pozytywnego wyniku z egzaminu państwowego upoważni do wykonywania zawodu na terenie całej Unii Europejskiej. Szkoła zapewnia realizację praktyki zawodowej. Nabyte umiejętności można również sukcesywnie wykorzystać w życiu prywatnym.

Bydgoska Szkoła Medyczna prowadzi również roczny kwalifikacyjny kurs zawodowy opiekun medyczny (z elementami rehabilitacji). Nauka odbywa się w trybie zaocznym (popołudniowych lub weekendowym) i kończy państwowym egzaminem zawodowym. Z uwag na obecne ograniczenia nauka przedmiotów teoretycznych odbywa się on-line, zaś praktyczne w reżimie sanitarnym w kontakcie bezpośrednim. Nauka w szkole jest  bezpłatna.

Zapraszamy Państwa do zapisów

Zapraszamy do zapisów online, telefonicznie lub osobiście (od poniedziałku do piątku) w godzinach 8:00-16:00. Zgłoszenia online przyjmujemy całodobowo.

Więcej informacji:
Bydgoska Szkoła Medyczna
ul. Garbary 2
85-229 Bydgoszcz
bud. A, pok.101 ( I piętro)
tel. 52 567 07 60
e-mail: policealna@byd.pl
www.policealna.byd.pl

Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia